KURUMSAL

KAROTO OTOMOTİV A.Ş

1975 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan AKDARI Karacabeyde Akdarılar olarak otomotiv sektörüne hizmet etmeye başlamış deneyimli satış ve satış sonrası personeliyle otomotiv sektörünün öncülerinden olmuştur.

1991 Yılında Karoto AŞ. Yeni Yalova yolunda ki Renault Plazasıyla hizmete girmiştir. Karoto A.Ş. Renault ve Dacia satış servis hizmetini, 2.el satış, toptan ve perakende yedek parça şatışını, lastik ve aksesuar satışı, oto kiralama, sigorta hizmetlerini müşterine sunmaktadır.


Tarihçe

Karacabeyde Akdarılar olarak başladığımız Renault ile işbirliğimizin  34.yılında 10.000 m2 kapalı,15.000 m2 açık alanı ile Yalova yolundaki plazamız da her geçen gün yenilenerek devam ediyor.

Yeni Plazamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok önem verdik. Sosyal alanları geliştirdik. Yaşanabilir alanlar yarattık ve personelimiz için onların motivasyonu için sosyal alanları çağdaşlaştırdık.

  • 1991 – Karoto A.Ş
  • 1975 – Karacabey Akdarılar Otomotiv

Misyonumuz

Sektörel tecrübemizin bize uzun yıllar içinde kazandırdığı uzmanlık ve profesyonel yaklaşımı, sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlere yansıtarak, bu ürün ve hizmetleri yüksek kalitede ve tatmin edici koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunmak.

Vizyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir otomotiv şirketi olmak.